Lego w Karpaczu

Twoja rodzina szuka wytchnienia po górskich, całodziennych pieszych wędrówkach? Udajcie się na wystawę LEGO, która oczaruje wasze dzieci mnogością atrakcji i różnorodnością eksponatów. Sprawdź, dlaczego warto wybrać się na Interaktywną Wystawę Modeli z klocków LEGO.

 

Każdy z nas pamięta zabawy kultowymi klockami LEGO, które łączą całe pokolenia. Dlatego nie ma lepszego miejsca na rodzinny odpoczynek niż wystawa przy ulicy Konstytucji 3 Maja 24 w Karpaczu. Wszyscy znajdą coś dla siebie – dorośli przeniosą się w świat wspomnień, rozpamiętując swoją młodość a dzieci będą zachwycać się i inspirować fantastycznymi konstrukcjami.

 

LEGO dla każdego
Dziecięce atrakcje wcale nie muszą być nużące dla rodziców. Każdy z nas był przecież dzieckiem i doskonale pamięta dziwaczne budowle i struktury układane z klocków LEGO. Ta kultowa rozrywka pozwoli ci zbliżyć się do dziecka, opowiadając o zestawach z czasów twojej młodości. Autorskie modele wzbudzą zainteresowanie wszystkich członków rodziny, niezależnie od wieku i płci. Ogromną zaletą wystawy jest jej interaktywność. Duży nacisk kładzie się tu na ruchome makiety, które angażują zwiedzających, pozwalając im wkroczyć w niesamowity świat zabawy i nauki. Interaktywna Wystawa Klocków LEGO żyje swoim własnym życiem, porusza się, rozbrzmiewa, gra i przede wszystkim oddziałuje na zmysły. Rozbudźcie zatem swoją wyobraźnię i kreatywność z najpopularniejszymi klockami na świecie.

 

Świat LEGO
W tym wyjątkowym miejscu będziecie mogli zobaczyć wspaniałe, oryginalne i niepowtarzalne obiekty oraz konstrukcje z klocków LEGO i nie tylko. Wszystkie budowle zostały zrealizowane według własnych, autorskich projektów. Część jest wynikiem inspiracji twórczością artystów z całego świata, ponieważ autorzy wystawy podchodzą do swojego zadania z wielką pasją i fascynacją, śledząc najnowsze trendy. Waszym oczom ukażą się więc nowoczesne kosmiczne statki, podwodne łodzie i pociągi, będziecie mogli przyglądać się Piratom napadającym na wyspę, którą zamieszkują dzicy tubylcy oraz przywitać się z Mikołajem wykonanym z klocków DUPLO. Znajdziesz tu również projekty tematyczne, które wiąże się z regionem i Karpaczem, takie jak stacja narciarska i ruchomy wyciąg Winterpol, Kościółek Wang (ukazany z „lotu ptaka”) oraz słynne Obserwatorium Meteorologiczne. Ponadto podziwiać można potężnego Ducha Gór, którego wielką postać zbudowano aż ze 100 tysięcy klocków! Po wszystkim będziecie mogli nabyć unikatową i specjalnie zaprojektowaną figurkę turysty z Karpacza, która na stałe wzbogaci waszą własną LEGO kolekcję.